ПІДБІР ЗА ПАРАМЕТРАМИ
 • Размер тапочек
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Цена
  грн. - грн.
 • НОСОК
  0
  0
 • ТЕМАТИКА
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • СТАТЬ
  0
  0
  0
  0
 • КОЛІР
 • Производители
  0
 • Рейтинг
  0
  0
  0
  0
  0

Тапочки - шлепанцы и балетки купити онлайн

Интернет-магазин Nafani4ka купить домашние тапочки шлепанцы и комнатные балетки по доступной цене. В каталоге представлены популярные модели от отечественного производителя.  С такой комнатной обувью вы точно поймёте, что такое комфорт и необычный дизайн

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Домашні фетрові капці з написом Слава нації Смерть ворогам..
300 грн.
На основі 1 відгуків.
Чоловічі фетрові капці Супер кум 7-138 виготовлені з високоякісного фетру.Підошва - кілька шарів фетру, з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання. Домашні тапочки з фетру легкі, відмінно носяться і довге час не втрачають свій первісний вигляд. Відмінно стираються ..
300 грн.
На основі 1 відгуків.
Кімнатні теплі капці Word of Tanks38-39 - 24,5см40- 41 - 26см42-43 - 27,5см44-45 - 29см46-47 - 32смПодбайте про комфорт і здоров'я ніг - замовляйте фетрові капці в інтернет-магазині Nafani4ka..
370 грн.
На основі 0 відгуків.
Чоловічі фетрові капці King, 601 комфортні та теплі. Виробник - Україна Тапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру. Підошва – кілька шарів фетру (нетканий матеріал) з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання. Домашні капці з фетру легкі, чудово носяться і довгий ча..
300 грн.
На основі 1 відгуків.
Чоловічі капці на м'якій підошві з геометричним малюнком.  serif; font-size: 18px;">Тапочки теплі виготовлені з текстилю та фетру відмінної якості.Підошва - тришаровий фетр, з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання. Домашні тапочки з фетру легкі, відмінно но..
370 грн.
На основі 0 відгуків.
Чоловічі фетрові капці Найкращий дідусь 7-126комфортні та теплі...
300 грн.
На основі 0 відгуків.
Чоловічі капці джек деніелскомфортні та теплі.Виробник - УкраїнаТапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру та текстилю.< br />Підошва - тришаровий фетр, з'єднаний акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання.Домашні капці з фетру легкі, чудово носяться і довгий час не втрачают..
370 грн.
На основі 1 відгуків.
Чоловічі фетрові капці Господар будинку 7-97комфортні та теплі.Виробник - Україна (Одеса)Тапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру. Підошва – кілька шарів фетру (нетканий матеріал) з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання.Домашні капці з фетру легкі, чудово носят..
300 грн.
На основі 0 відгуків.
Тапочки Brawl Stars обов'язково сподобаються любителям популярної гри, вони комфортні та теплі.Виробник - УкраїнаТапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру (два шари).Підошва - тришаровий фетр, з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання.Домашні капці з фетру легкі, ..
300 грн.
На основі 0 відгуків.
Тапочки Minecraft обов'язково сподобаються любителям гри, вони комфортні та теплі. Виробник - УкраїнаТапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру.Підошва - кілька шарів фетру (нетканий матеріал) з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ковзання.Домашні капці з фетру лег..
300 грн.
На основі 1 відгуків.
Домашні тапочки із зображенням гербу України на жовто-блакиному кольорі та з написом Я Українець І Цим пишаюся.Фетр покритий кулею текстилю, який захищає фетр від скочування.Щільна підошва - тришаровий фетр, з'єднаний акриловим шнуром. На підошву нанесено захист від ковзання.Домашні капці з фетру ле..
370 грн.
На основі 0 відгуків.
Чоловічі капці з відкритим носком Джек Деніелс комфортні та теплі. Тапочкиз фетру та шару текстилю, який запобігає фетру від скочування з часом.Виробник - УкраїнаВерх - двошаровий фетр + шар текстилюПідошва - тришаровий фетр + шар текстилю, з'єднані акриловим шнуром. На підошву нанесений захист від ..
370 грн.
На основі 0 відгуків.
Домашні капці з зображенням козака та з написом Яка твоя суперсила? Я Українець.Фетр покритий кулею текстилю, який захищає фетр від скочування.Щільна підошва - тришаровий фетр, з'єднаний акриловим шнуром. На підошву нанесено захист від ковзання.Домашні капці з фетру легкі, чудово носяться і довго не..
370 грн.
На основі 0 відгуків.
Фетрові тапочки дитячі комфортні та теплі.Тапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру.Підошва - кілька шарів фетра, з'єднані акриловим шнуром.На підошву нанесений захист від ковзання.Домашні тапочки з фетру легкі, відмінно носяться і довгий час не втрачають свій первісний вигляд.Відмінно сти..
300 грн.
На основі 0 відгуків.
Чоловічі фетрові капці BMW комфортні, легкі і теплі на м'якій підошві.Тапочки кімнатні виготовлені з високоякісного фетру.Підошва - кілька шарів фетру, з'єднані акриловим шнуром . На підошву нанесений захист від ковзання. Домашні тапочки з фетру легкі, відмінно носяться і довгий час не втр..
300 грн.
На основі 1 відгуків.

В онлайн магазине Nafani4ka стоит купить домашние тапочки, потому что представлены разные модели, которые согреют вас в любое время года: и прохладным летом, и зимой.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

Для изготовления обуви применяются 3 типа ткани:
- флис;
- махра;
- фетр.
Тапочки шлепанцы или балетки стоит купить, потому что они мягкие и удобные. На свой вкус выберите модель с открытой пяткой или закрытые мягкие туфли (балетки). 
Если вы хотите даже в повседневных условиях выглядеть на все сто и привлекать внимание гостей и родных, стоит обратить внимание на тапочки с вышивкой из натуральных материалов. В них любая женщина будет смотреться кокетливо и оригинально.
3 причины заказать домашние тапочки шлепки и балетки в магазине Nafani4ka
1. Доступные цены. На сайте Nafani4ka получится тапочки купить недорого, ведь наценка на обувь минимальна.
2. Доставка по Украине. Все флисовые и махровые балетки и шлепки можно заказать в любой город Украины, куда товар будет отправлен Новой Почтой или Укрпочтой.
3. Постоянное обновление каталога. В продаже представлены как популярные классические, так и необычные модели, ассортимент постоянно пополняется.
Чтобы купить тапочки комнатные, просто добавьте понравившуюся модель в «Корзину» и оформите заказ.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами