Теплі кімнатні капці - тапочки фетрові

Якщо Ви шукаєте симпатичні, зручні та теплі домашні капці, то пропонуємо звернути увагу на домашні капці з фетру покриті шаром текстилю. 
Фетрові капці теплі, так як виготовлені з кілька шарів якісного фетру. Підошва з тришарового фетру з 
антиковзким покриттям. Верх фетру покритий шаром якісного міцного текстилю, що захищає фетр від сковчування з часом. Капці домашні не промакають, не слизькі. В таких тапочках тепло та зручно.

В інтернет - магазині Nafani4ka можна купити тапочки для собі, а також капці можуть стати приємним та потрібним подарунком на будь-яке свято. 
Капці виготовлені з різними малюнками, які обов`язково будуть довподоби дорослим та дітям. В асортименті інтернет магазина є домашні капці з зображенням брендів, логотипів авто, капці з тваринами та квітами, тапочки з улюбленими героями мультфільмів, ігор. Можна купити капці с українською символікою або популярними сьогодні малюнками української тематики.
Особливо хочеться звернути увагу на кімнатні капці з написами - дуже великий вибір на любой смак. Наприклад, тапочки з написом "Тапули мамули" або "Мамочка", "Мамуля" не залишать байдужою ні одну маму в світі, а тапочки з написом "Тапули папули" або "Его величество папа" обовязково сподобаються татові. Можна вибрати на подарунок парні тапочки для пари або чоловіку та дружині. Чоловіку можна подарувати капці з написом "Господар цього будунку" або "Господар вдома". Також є капці з написами для дідусів, друзів, начальників, внуків, а також є капці з прикольними написами.
Якщо Ви точно не знаєте, що подарувати людині на свято, то кімнатні тапочки - це безпрограшний та дуже вдалий подарунок. З вибором розміра проблем немає, так як тапочки підходять на кілька розмірів та мають бути вільними. Розміри є дитячі від та дорослі
Подивиться асортимент домашніх капців, і Ви об`їязково знайдите та купіте капці на свій смак.
ФЕТРОВІ КАПЦІ З ШАРОМ ТЕКСТИЛЮ
(покращена якість)
⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

ФЕТРОВІ КАПЦІ FASHION
⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓
ФЕТРОВІ КАПЦІ ЕКОНОМ
⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓
__________________________
Підписуйтесь на спільноти heart
           
ЗАВЖДИ РАДИ ВАШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ!!! ツ
інтернет - магазин Nafani4ka
для вас та вашого будинку
Контактні дані знаходяться у розділі КОНТАКТИ